İngilizce Birebir Eğitim

OXFORD ENGLISH SCHOOL’ DA

DİLEDİĞİNİZ HER YERDE İNGİLİZCE  ”BİREBİR EĞİTİM”

Oxford Street English olarak İngilizce eğitiminizde zaman ve yer sorununu sizin için ortadan kaldırıyoruz.  10 yılı aşkın uzman kadromuz, eğitim koçlarımızla ve branşların da Türk yabancı profesyonel öğretmenlerimizle bugüne kadar birçok öğrenciyi hedeflerine ulaştırdık.

Birebir İngilizce kursu eğitimi alan öğrencilerimizi ilk aşamada eksik, zayıf ve güçlü yanlarını tespit etmek amacıyla seviye tespit sınavı gerçekleştiriyoruz. Hedefleri doğrultusunda daha çabuk ve daha etkili ve kalıcı bir İngilizce eğitim programı oluşturuyoruz.

Birebir İngilizce eğitiminde öğretmen ve öğrenci ilişkisi grup derslerine göre her zaman daha verimli geçer.

Birebir İngilizce eğitiminde eğitim kalitesi her zaman üst düzeydedir.

Birebir İngilizce eğitiminde konsantrasyon sorunu yaşanmaz kalıcı bir ders işlenir.

Birebir İngilizce eğitiminde kalabalık psikolojisi yoktur.

Birebir İngilizce eğitiminde grup derslerinden ayıran bir diğer özellik ise; algılama, kapasite ve ilgi kişiden kişiye farklılık gösteren durumlardır. Birebir İngilizce eğitiminde bireysellik ön plandadır ve kişiye özel bir ders programı oluşturulduğundan daha kalıcı ve kaliteli bir eğitim alırsınız.

Birer bir İngilizce eğitiminde önemli konuları kaçırma imkanı yoktur.  Anlama-Yazma-Okuma-Konuşma durumuna göre öğrencilere müfredata bağımlı kalmaksızın eksiklerini en pratik ve kolay şekilde giderilir.

İngilizce dil sınavlarına hazırlanmak ciddi motivasyon ve plan gerektirir.  Bu noktada birebir İngilizce eğitimi almak sizi hedefiniz doğrultusunda başarıya daha çabuk ulaştırır.

TOEFL-YDS-IELTS-TOEIC-PROFICIENCY geleceğinizi etkileyen çok önemli sınavlarda eğitimsel öğretmen koçluğu ile birlikte psikolojik anlamda destek veren eğitim koçlarımız ile her daim yanınızdayız.

Başarınızı arttırmada ve akademik hedeflerinize ulaşmada ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda -OSE- her zaman yanınızda.

Birebir İngilizce kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları, seviyenize göre en uygun eğitimler için Bakırköy, Beşiktaş şubelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.