İngilizce, 54 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiş ve 1.8 milyar insan tarafından konuşulduğu bilinmektedir. İngilizce iş ve okul başta olmak üzere her alanda karşımıza çıkmakta ve öğrenimi artık zorunluluk haline gelmektedir. TEOL İngilizce kursunda sizlerin İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmeniz ve anlamanız için özel eğitim programları hazırlanmaktadır. TEOL dil okulunun İngilizce kursu verilen dersliklerinde elektronik akıllı tahta, projeksiyon ve görsel ekipmanlar yoğun olarak bulunmaktadır.

İngilizce kurlarımızın eğitmenleri ders anlatımları sırasında animasyonel yazılım ile ders vererek öğrencinin kavrama ve uygulama yetisini arttırmaktadır. Uluslararası eğitim kalitesine ulaşmış olan TEOL İngilizce kurslarında dijital sınıflarda görsel ve işitsel ağırlıklı işlenen dersler görüntülü, sesli kayıt edilerek ders tekrarı veya gelişim sağlanmaktadır. İngilizce kursu eğitim programı dâhilinde öğrencilerimiz yabancı öğretmenlerle speaking club, Türk öğretmenlerle her gün her seviyeye uygun telafi programı alabilirler.

İngilizce kurs programı sonunda Cambridge TELC sertifikaları öğrencilerimize verilmektedir. İngilizce kurslarımızda okuma, yazma, duyma-anlama, konuşma bazlı öğretim ve sınav sistemi uygulanmakta olup Sözleşmede öğrencinin gayret ve disiplini göz önünde bulundurularak %100 başarı garantisi sizlere sunulmaktadır.

Uluslar arası İngilizce eğitim sınıflandırması;

Elementary Temel Başlangıç Seviye

Pre-Intermediate ve Intermediate Orta Seviye  

Upper-Intermediate ve Advanced İleri Seviye

 

KONUŞMA SINIFLARI

Oxford Street Dil Okulları bünyesinde eğitim alan tüm öğrencilerimizin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği konuşma sınıfları, öğrencilerin konuşma seviyelerini geliştirmeyi hedef alır. Dersler Native eğitmenler eşliğinde yapılır . Bu doğrultuda öğrencilerimiz; ülkemiz şartlarında yakalayamadıkları İngilizce dil pratiği imkanını, kurumumuz aracaılığıyla rahatlıkla bulabilirler.

İngilizce kursu eğitimlerini Bakırköy, Beşiktaş şubelerimizden alabilirsiniz.