Yerinde Yabancı Dil Eğitimi

İstediğiniz hedefe ulaşmada en kısa yol!

Bu program,özel olarak sizin ingilizce gereksinimlerinize göre planlanmış,sonuç odaklı yoğun bir programdır.Eğitmenlerimiz,tüm ders saati programlarını sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenler.Program tamamen sizin uygun olduğunuz saatlere göre hazırlanır.Dolayısıyla en esnek ve en özel programdır.

Eğer,

  • Kendi programınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız,
  • Zamanınız sizin için birinci dereceden önemli ise,
  • Seviyenizi kısa sürede önemli derecede ilerletmek istiyorsanız,
  • Zayıf olduğunuz veya güven eksikliği çektiğiniz alanlarda hedefinize yönelik bir öğrenim almak istiyorsanız,
  • Özel öğretmen ilgisinden yararlanmak istiyorsanız,
  • Deneyimli bir öğretmenle birebir bağlantı kurmak istiyorsanız,

Bu kurstan yararlanabilirsiniz.

Bu kurstan beklentileriniz neler olmalıdır?
Birebir öğreniminizi bir grup kursu ile birleştirebilirsiniz. Bu durumda hem grup etkileşiminden, hem de tek kişilik özel derslerden yararlanma avantajını elde etmiş olursunuz.

Maksimum esneklik
Konu dışına çıkma konusunda rahat olabilirsiniz. Birebir dersler sizin tarafınızdan, sizin için hazırlanmaktadır. Ders için hedeflerinizi belirledikten sonra, samimi İngilizce öğretmenlerimiz size hedeflerinize ulaşmanız için yardımcı olacaklardır. Öğretmenlerimizin esnekliği, öğrenmek istediğiniz İngilizce’yi seçmenize olanak sağlar.

Bireysel odak
Özel İngilizce dersi size özel ilgi demektir – öğretmeniniz tarafından devamlı olarak ilgi göreceksiniz ve hedeflerinize özel olarak rehberlik ve danışmanlık yardımı alacaksınız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmak
Öğretmeniniz sizinle geçirdiği zaman içerisinde İngilizce’nizin hangi alanlarda geliştirilmesi gerektiğini görecektir. Birlikte çalışarak hedefinize ulaşacaksınız. Bu kadar fazla kişisel ilgi görmenizin kazancı da hedefinize ulaşmak olacaktır.

 

Yabancı Dil Eğitimi kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları için Bakırköy, Beşiktaş şubelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.