Dünya Seni Bekliyor!

"Yeni Zelanda, Güney Büyük Okyanusta bir ada ülkesi olup, resmi dili İngilizcedir. Yeni Zelanda; ABD, İngiltere ve Türkiye’ye göre son derece ekonomik bir ülkedir.
Suç oranının en düşük olduğu ülkelerden biridir Yeni Zelanda, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için güvenli bir ülkedir. Ülke olarak farklı kültürlere ilgi duyan, sıcak kanlı, cana yakın, dost, misafirperver, gezmekten dolaşmaktan hoşlanan insanlardır. Bu harika adada ilgi odağı olursanız hiç şaşırmayın. Yeni Zelanda‘da en az 6 ay dil eğitimi alan yabancı öğrencilere haftada 15 saat çalışma izni verdiği için çoğu öğrenci tarafından tercih edilir
Ülke, benzersiz doğa güzellikleri sayesinde her yıl milyonlarca turistin ilgi odağı haline gelmiştir. Yeni Zelanda’da herkese göre spor eğlence ve macera turizmi vardır. Ülkede iklim sıcak olmasına rağmen üzeri kar kaplı dağ manzaraları ile bilinen bir ülkedir. Bu ülkede sıkılmadan bol bol gezip, gezerken İngilizce pratik yapar ve İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.